Rádi bychom Vás pozvali na bezplatnou konzultaci, kde s Vámi probereme Vaše přání nebo stávající potíže a nabídneme Vám řešení ušité přímo Vám na míru.

Nejoblíbenější procedury:

V dnešní době se už nejen ženy, ale i muži čím dál častěji stávají stálými klienty kosmetických salónů a naše centrum není výjimkou. Nabízíme celou řadu procedur pro muže, při kterých si dopřejete příjemný relax a péči o své zdraví a pokožku.

Narozdíl od žen si klienti mužského pohlaví vždy poměrně jasně stanoví cíl své návštěvy a vědí, co od zákroku očekávají. Muži jsou zvyklí řešit všechny problémy konkrétně, a pokud se objeví problémy s pokožkou obličeje, snaží se je odstranit co nejrychleji a nejefektivněji.

Epidermis neboli vnější ochranná vrstva kůže je u mužů o 20% silnější než u žen. Samotné buňky vypadají pevněji, jsou větší a jsou umístěné velmi těsně u sebe. Mužská pokožka je také odolnější a méně zranitelná.

Hlavní vrstva kůže (dermis) obsahuje až o 20% více kolagenu, jedné z nejdůležitějších podpůrných proteinů pokožky, než pokožka žen, proto je mužská pokožka pružnější. Produkce tuku je také výraznější a díky této ochranné bariéře je mužská pokožka méně citlivá a méně vystavena negativním vlivům prostředí.

Na druhou stranu jsou např. mužské vrásky na pokožce výraznější. Problémy s akné jsou také častější u mužů než u žen. Dnes již víme že péče o mužskou a ženskou pokožku by měla být odlišná, a to jak ve složení kosmetiky používané doma, tak v profesionálních postupech. Mnoho kosmetologů zpravidla nabízí mužskému klientovi v salónu krásy jen takzvané „čištění“, a tím veškerá jejich péče končí. Závěrem se pak doporučuje používat doma kosmetické produkty, které se prodávají v běžných obchodech s parfémy.

Drazí muži, jsme si naprosto jisti, že všechny kosmetické inovace patří nejen ženám, ale i Vám. Proto jsme pro vás připravili velký výběr moderních účinných ošetrení pro různé typy potíží.

Objednat se můžete na telefonním čísle: + 420 731 800 441, Laténská 1, Praha 5, Jinonice.