Ceny a procedury

Beauty

Kosmetologie je věda, která umí vrátit čas. Naše centrum nabízí jak přístrojové ošetření tak manuální. Spolupracujeme se známými značkami, jako je například americká kosmeceutika iS Clinical, která kromě standardních požadavků kosmetologie řeší takové dermatologické problémy jako akné, zarudnutí, pigmenaci a má speciální řadu produktů pro pacienty s onkologií. Naše portfolio přístrojové kosmetologie zahrnuje jedinečné vybavení FACE Care 4 v 1.

V našem centru, rádi uvítáme i muže, kteří se stále více stávají našimi stálými klienty. Nekteří lidé se kosmetickým ošetřením stále vyhýbají a považují je za zbytečné a třeba i nepříjemné.

Účinnost moderních kosmetických produktů je úžasná a jsme připraveni vám poskytnout bezplatnou konzultaci, abyste mohli na vlastní oči vidět novodobé možnosti.

Abychom zmírnili vrásky nebo posílili obličej, není vůbec nutné jít k plastickému chirurgovi. Pravidelná kvalifikovaná kosmetická péče vám umožní zachovat mládí a krásu po mnoho let.

V našem porfoliu máme navíc diagnostické a ozdravovací vybavení, které nám umožňuje například detekovat přítomnost mikroorganismů a následně je eliminovat, dále určit alergeny, nastavit optimální stravovací plán, detoxikovat a zjistit příčinu vzniklého problému v organismu nebo konkrétně na pleti.

Naše filosofie komplexního přístupu se tedy vztahuje i na oblast péči o naší krásů.

Objednat se můžete na telefonním čísle: + 420 731 800 441,  Laténská 1, Praha 5, Jinonice