Proč profesionálové důvěřují léčebné kosmetice iS Clinical® (USA)?

SVĚTOVÉ UZNÁNÍ
Díky unikátním účinkům kosmeceutika iS CLINICAL® se aktivně používá plastickými chirurgy, uznanými dermatology, profesionálními kosmetology a vizážisty v celém světě.

KLINICKÉ VÝSLEDKY
Je klinicky prokázáno, že v přípravcích iS CLINICAL® účinkuje současně kombinace všech látek ve vzorci, nikoliv jednotlivá látka.

BEZPEČNOST
Kosmeceutika iS CLINICAL® má certifikát shody požadavkům pravidel GMT, za které zodpovídá FDA, a laboratorní výzkumy potvrzují obsah vysoké koncentrace antioxidantů. Přípravky neobsahují parabeny a nemají systémový účinek na organismus.

UNIVERSALITA
Každý jednotlivý přípravek je mnohofunkční, a současně řeší od 3 do 5 estetických úkolů: stárnutí pokožky, hyperpigmentace, akné, rosacea, jizvy atd. Kosmeceutika je vhodná jak pro ženy, tak i pro muže s jakýmkoliv typem pleti.

ÚČINNOST
Růstové faktory a peptidy aktivně účinkují na volné radikály a chrání buňky před stárnutím a tvorbou novotvarů. Připravením kosmeceutiky iS CLINICAL® se zabývá mezinárodní tým expertů top-úrovně. Výrobky americké značky obsahují rostlinné látky, a použití předních technologií při jejich zpracování zajišťují zřetelný účinek na pokožku.

VYROBENO V USA

4 kroky k ideální pokožce

Každý z přípravků iS CLINICAL® patří k jednomu ze čtyř kroků, které jsou na cestě k ideální pokožce, což dovoluje zvolit individuální a celkem bezpečnou péči o pleť. Lékař má možnost vyřešit konkrétní estetické problémy a může si naplánovat ten výsledek, který tak potřebuje jeho pacient.  Řada profesionálních salonních procedur poskytuje široké možnosti pro kosmetology: klinicky prokázané výsledky pro řešení nejčastějších dermatologických a estetických úkolů.

Čištění

Čistící přípravky iS CLINICAL® zajistí čistotu, svěžest a zdravý tón obličeje. Jsou ideální a vhodné na všechny typy pleti a pro jakýkoliv věk.

Léčba

Efektivní řešení nejčastějších estetických úkolů pomocí přípravků, které obsahují aktivní rostlinné látky.

Hydratace

Hluboká hydratace a obnovení hydratační funkce pokožky, zachování pružnosti a elasticity bez mastného lesku.

Ochrana

Krémy  iS CLINICAL® efektivně chrání před škodlivými vlivy slunečních paprsků  (UVA/UVB spektra).