Reference

Lea Šteflíčková je česká modelka a vítězka soutěže krásy Česká Miss 2018. Lea pravidelně navštěvuje náš Institut komplexní péče a dopřává si u nás péči jak v oblasti krásy tak i o své zdraví. Kosmetická ošetření a výběr vhodných produktů pro domácí péči jí pomáhají být vždy neodolatelnou a připravenou na důležité akce, přehlídky, focení či jiné pracovní nabídky. Diagnostika a pravidelná kontrola na přístroji Sensitiv Imago 530 spolu s terapeutickým a harmonizačním plánem jí pomáhají při její vytíženosti néjen skvěle vypadat, ale i mít dostatek energie a citit se dobře.

Pravidelně navštěvuji Bioar Clinic Health & Beauty. Kvůli práci nemám moc času a je pro mě velikou výhodou, že mi na jednom místě zajistí péči o zdraví i kosmetiku. Prošla jsem vstupním měřením na přístroji Sensitiv Imago 530 a poté jsme nastavili terapeutický plán. Přípravky a kosmetická ošetření jsou super. Moje pleť je klidnější a více září. Jsem velice spokojená.

Šteflíčková Lea, Česká republika

Lidské tělo je spojitá nádoba a nelze nikdy bez přesné celkové diagnózy správně léčit žádnou nemoc. Sensitiv Imago 530 dokáže také předcházet nemocem tím, že včas rozpozná bezpříznakovou počínající nemoc a její vývoj, která je jiným metodám zcela utajena. Přístroj je schopen individuálně vybrat s maximálním léčebným efektem preparát (alopatický, přírodní či jiný), který současně má také minimální vedlejší účinky, což je pro uzdravení pacienta to nejdůležitější. V neposlední řadě lze přístroj využít i k výběru vhodné kosmetiky pro zkrášlení.

Gottvaldová Olga, Česká republika

Vyšetření a léčbu na přístrojích z portfolia Sensitiv Imago (SI 530 a Mora Nova) vřele doporučuji všem, kdo hledají řešení pro chronické potíže a podivné nemoci, u kterých není zjevná příčina. Příjemnou a neinvazivní metodu jsem využila u sebe i u dcery.
 
Cikrytová Eva, Česká republika
 
Trpěla jsem chronickými bolestmi břicha. Dostala jsem možnost absolvovat vyšetření na přístroji Sensitiv Imago. Absolvovala jsem měření celého organismu, a byla mi odhalena příčina bolestí – funkční porucha slinivky a dvanáctníku. Operaci jsem proto odmítla a podstoupila 3měsíční kompenzační kůru s využitím zařízení a individuálně zvolených doplňků. Postupem času jsem byla schopna se vrátit k normálnímu životu a cítila jsem se o mnoho lépe.

Lucka, Česká republika

Přístroj Sensitiv Imago 530 jsem vyzkoušela na sobě, své rodině a na svých klientech. Tento přístroj nám všem změnil život, je to úžasný prostředek k docílení dobrého zdravotního stavu. Mně osobně pomohl s odstraněním myomů, téměř odstranil migrény.

Petra, Česká republika

Na klinice Bioar Health & Beauty jsem podstoupila sérii kosmetických ošetření i terapii přístrojem Mora Nova. S výsledkem jsem velmi spokojená, ulevilo se mi i od zdravotních potíží. Klinika je velmi krásné, čisté místo, kde jsem se cítila příjemně, personál s profesionálním přístupem hodnotím také velmi kladně. Vřele doporučuji.

Dušková Kateřina, Česká republika

Přístrojová kosmetika mě mile překvapila. Trochu jsem se obávala, že nebude dostatečně účinná, protože ošetření je velmi jemné. Ale výsledek je skvělý!
 
Cikrytová Eva, Česká republika