Terapie

Vstřícnost, profesionalita, porozumění

Naší filosofií je, že zdraví je o holistickém a harmonickém přístupu.

Všechny nemoci mají vždy 2 důvody: fyziologický a psychologický. Organismus člověka je tvořen duší a tělem.

Proto se zaměřujeme na komplexní přístup.

Sensitiv Imago 530 – Zařízení  umožňuje provádět ozdravování za pomoci biorezonančního působení a frekvenční kompenzace. Využívá originální techniku automatizované přípravy energeticko-informačních preparátů. Taková komplexní korekce normalizuje celkový imunitní stav a podporuje organismus ve vytváření vlastních rezerv napr.pro boj s viry, parazity a dalšími patogeny.

Mora Nova –Je moderní neinvazivní a absolutně bezbolestná metoda ošetření těla. Přístroj detekuje vibrace zdravého organismu a tlumí patologické vlny, které blokují zdroje těla. MORA je unikátní terapeutický prostředek používaný při komplexní léčbě. Mezi nejzajímavější univerzální programy patří unikátní detoxikační programy pro použití při akutní i chronické formě (játra, ledviny, střeva, lymfa, případně odstranění těžkých kovů z organismu.

Psychofonie – Metodu lze použít při řešení více než 1000 různých fyzických, psychických a duševních poruch. Problémy na úrovni orgánů a nervové soustavy jsou s úspěchem řešeny pomocí nízkých frekvencí, zatímco na psychologické a duševní potíže se používají frekvence vysoké. Elektromagnetické frekvence se doplňují a posilují akustickými frekvencemi přehrávanými ve sluchátkách.

SI Plasma –Je unikátní ozdravovací a kompenzační technologie. Dokážeme Vám pomoci s podporou orgánů a eliminovat mikrobiální zátěž Vašeho těla. Také má k dispozici ozdravné komplexy zaměřené na specifické patologické procesy v organismu

Biorezonanční lékárna – Na základě vyhodnocení zdravotního stavu klienta, vytváříme jeho osobní kartu a připravujeme kvantovo bioreznonanční modul. Daný modul muže být jak univerzální, tak i individuální. Můžeme vám nabídnout léčbu v našem centru a poté v ni můžete pokračovat doma. 

Objednat se můžete na telefonním čísle: + 420 731 800 441,  Laténská 1, Praha 5, Jinonice