OSTEOPATIE A MANUÁLNÍ TERAPIE

U nás přistupujeme k obnovení funkce svalů, kloubů a vazů z jiné perspektivy. Kombinujeme manuální terapii a osteopatii tak, abychom lépe pochopili, proč sval nefunguje správně, jaké jsou vnitřní i vnější příčiny a vnímáme lidské tělo jako propojený celek – u našich masáží nejde jen o relaxaci a odpočinek, jsou to však jedny z mnoha benefitů, které Vám naše péče přinese. Nově Vám kromě této kombinace nabízíme i možnost ozdravných masáží, diagnostiky a konzultace i s lékařem.

Terapeut Vám může pomocí manipulačních a mobilizačních technik uvolnit blokády kloubů a páteře, protáhnout zkrácené svaly či ulevit od bolesti. Tyto techniky mohou být také použity na pomoc s dalšími problémy jako jsou svalové křeče a ochrana před budoucími problémy spojenými se špatnou hybností těla.

První návštěva se základním vyšetřením trvá průměrně hodinu. Terapeut se Vás zeptá na Váš zdravotní stav, například na zranění, zánětlivé nemoci doprovázené vysokými horečkami, operace (hojení jizev), zubní zákroky nebo stres – emocionální i fyzický. Bude ho zajímat i Váš způsob života, zaměstnání, aktivity ve volném čase a samozřejmě i Vaše současné obtíže. Bude chtít vidět jak stojíte, sedíte, jak provádíte určité pohyby, například předklon, záklon a úklony. Zhodnotí také pohyblivost Vašich kloubů a prohmatá měkké tkáně – svaly a vazy, mají-li normální napětí. Následně manipulací a jemnou masáží uvolní ztuhlé svaly a zkusí zpevnit svaly ochablé – to bývá první část osteopatické terapie.

Po prvotní konzultaci a ošetření bývají nezbytné další návštěvy, které jsou již kratší a jejich počet se mění podle druhu nemoci, jejího průběhu a podle Vašeho věku. Kromě kloubních a svalových obtíží dokáže osteopatie pomoci například s poraněními ze sportu nebo při migrénách.

Pro více informací či pro objednání termínu můžete využít kontaktní tlačítko níže, nebo se obrátit přímo na specialistu na tel.: +420 775 912 202.

Rehabilitace pooperační (páteře, kolena, ramena, po mozkové mrtvici), cvičení s klientem
30min600 Kč
45min850 Kč
60min1200 Kč
Uvolňovací techniky + masáž max. 30min800 Kč
Klasická masáž: částečná, celková (částečná 30min, celková od 60-90 min celé tělo)
30min600 Kč
60min1100 Kč
90min1600 Kč