Bioresonanční lékárna Digi-Healer

Osobní mobilní terapeutický nástroj pro wellness korekci

Digi-Healer Streamer je jedinečná technologie, která byla vyvinuta, otestována a vylepšena v letech 2001- 2021 naší společností Praha Alfa-Med ve spolupráci s naší neziskovou výzkumnou organizací Bioar Altemedicum. Projekt je založen na principu kvantové biorezonance a energetické kompenzace v kombinaci s linguo-genetickou teorií psychosomatických patologií, opírající se o náš nejnovější technologický pokrok v přenosu energetického signálu.

Mobilní zařízení Digi-Healer Streamer má v současné době 2 modely:

 1. profesionální (kabelový)
 2. personální (bezdrátový)

Online platforma BIORESONANČNÍ LÉKÁRNA má 3 úrovně:

 1. Základní balíček pro rodinné použití
 2. Uživatelský balíček pro terapeuty
 3. Prémiový balíček pro zdravotní a wellness centra

Biorezonanční lékárna má rozsáhlou databázi frekvenčních modulů harmonizujících zdraví, které jsou umístěny na vzdáleném serveru a umožňují komukoli tyto frekvence používat na svém osobním počítači, tabletu nebo telefonu.

Její použití je možné všude tam, kde je připojení k internetu. Ve výjimečných případech je na základě individuální žádosti možné získat osobní frekvence, které lze použít lokálně bez internetu.

Biorezonanční lékárna tedy umožňuje člověku mít kompenzační léčebné frekvence vždy po ruce – doma, v práci nebo například na procházce.

Modul biorezonanční lékárny tedy může být:

 • univerzální
 • individuální

Příklad univerzálního modulu: modul proti bolesti hlavy – zmírňuje bolesti hlavy s vysokou účinností téměř u každého klienta. Tento modul je kdykoliv k dispozici v biorezonanční lékarně.

Příklad individuálního modulu: klient má kombinaci únavy, bolesti hlavy, hypotenze a úzkosti. Na základě kompletní anamnézy a skenování vytvoříme individuální léčebný komplex frekvencí, který bude řešit tuto konkrétní sadu problémů klienta.

Princip fungování BIORESONANČNÍ LÉKÁRNY

Pro přenos kvantově-biorezonančních signálů ze zařízení na klienta se využívá kombinace bioimpedanční technologie a a metody frekvenční expozice tkáňových soustav.

Co musíte udělat, abyste ji mohli začít používat:

 1. Absolvujete u nás individuální kvantovou energetickou diagnostiku zdraví, na základě které vám vytvoříme osobní kartu.

Osobní karta obsahuje:

 • celostní aspekty příčin a následků nedostatků Vašeho zdraví
  • Vaše stížnosti a údaje z vyšetření nebo zprávy lékařů, které máte k dispozici
 • Pokud nemáte příležitost se k nám dostat na vyšetření, pak v mnoha případech stačí, abychom od Vás obdrželi Vaše stížnosti a veškeré údaje o vyšetřeních či lékařských zprávách, které máte k dispozici.

Na základě výše uvedeného bude pro vás připraven modul v biorezonanční lékarně, který bude umístěn na serveru.

Dále vám bude nabídnuto ke koupi nebo v některých regionech k pronájmu mobilní zařízení Digi-Healer Streamer.

Můžete si vybrat ze dvou provedení – kabelové nebo bezdrátové. Kabelové provedení je vhodnější pro kliniky a zdravotní střediska nebo pro klienty, kteří potřebují dosáhnout maximální efektivity v krátkém čase.

Bezdrátové zařízení je mobilnější a je preferováno aktivními uživateli. Moduly lze použít až 4-5krát denně.

Poté získáte přístup ke svému osobnímu účtu a pokud máte připojení k internetu, můžete jej začít používat. Prostřednictvím osobního počítače, tabletu nebo telefonu se přihlásíte ke svému účtu a uvidíte obsah vaší lékárničky a způsob používání modulů. Vyberete modul, nasadíte zařízení podle vašeho výběru (v případě drátového provedení ještě připojíte ruční elektrody) a zapnete Start.

Moduly na vás začnou působit. Všechno je maximálně intuitivní, jednoduché a nevyžaduje žádné školení.

Digi-Healer Streamer můžete zakoupit v základní verzi i bez výše uvedených podmínek (předběžná diagnostika nebo stížnosti s výsledky a závěry testů).

Výhody používání BIORESONANČNÍ LÉKÁRNY:

 • účinnost
 • mobilita – můžete tyto moduly používat kdykoli a kdekoli
 • prostřednictvím vzdáleného přístupu můžete komunikovat se svým terapeutem na dálku
 • dostupnost rodinné lékárny, která vám pomůže odstranit standardní problémy bez chemie

Kontraindikace:

 • zvýšená individuální citlivost
 • epilepsie
 • závažné duševní poruchy
 • děti do 5 let (věk je přibližný)

NOVÁ AKTUALIZACE 2021

↬ Do platformy byly v přidány nové frekvence související s duševními a psychickými problémy.

↬ Biorezonanční lékárna byla také rozšířena o všechny potřebné frekvence, aby se zvýšila imunita těla proti COVID-19 a kompenzovaly se vícečetné příznaky, tato aktualizace proběhla v roce 2021.