Face Care 4in1

Face Care 4in1 intenzivní neinvazivní ošetření pleti ktere nemá konkurenci a představuje jedinečnou kombinaci hloubkového čištění pleti ve spojení s oxygenoterapií, radiofrekvenční obnovou kolagenu s elastinem a ultrazvukovým zapravením výživového séra, kyseliny hyaluronové, peptidy, vitamíny a další látky individuálně dle stavu pleti klienta.

  • Pouze 4 kroky ke krásné zdravé pleti
  • Jedinečná kombinace, která nemá konkurenci
  • Nejintenzivnější neinvazivní ošetření pleti
  • Určeno pro všechny věkové kategorie
  • Až 5 druhů kapslí dle typu pleti
  • Bez nutné rekonvalescence
  • Maximální účinek bez jehel a skalpelu
  • Výsledkem je svěžejší, omlazená, a zdrava pokožka
  • Velmi efektivni léčba akné a pigmentových skvrn.

Tato unikátní kombinace je tím nejvyšším ošetřením, které můžete své pokožce pomocí neinvazivní techniky poskytnout bez nutnosti využití jehel a rekonvalescence. Výsledkem ošetření je svěžejší, hladší, omlazená, a pevnější pokožka s redukcí vrásek spolu s celkovou hydratací, oživením a sjednocením tónu pleti pro všechny věkové kategorie.

Ošetření probíhá ve 4 základních fázích:

  1. Aquapeel+ – Aquapeeling účinně vyhlazuje pokožku a zbavuje ji odumřelých buněk. Výrazně redukuje množství kožního mazu na povrchu pokožky. Pomáhá do hloubky hydratovat pleť. Zužuje rozšířené póry. Provádí chemický i mechanický peeling pokožky současně. Je velice šetrný a zanechává pokožku jemnou a hladkou.
  2. Oxygenoterpapie – OxyGeneo produkuje bubliny CO2, které jemně praskají na povrchu pleti a vytváří fyziologickou reakci, která posílá okysličenou krev do ošetřované oblasti, zvyšuje kapilární průtok a metabolismus pokožky. Výsledkem je okysličení pleti a optimální absorpce aktivních složek dodaných ošetřením. Pomocí exkluzivní kapsle čistí pleť, a při tom infuzí vpravuje do pleti aktivní složky.
  3. Radiofrekvenční lifting – Využití speciální quadropolární radiofrekvence pro hloubkové prohřátí pleti spojené s obnovou tvorby kolagenu a elastinu. Ošetření radiofrekvencí zajišťuje okamžitý přirozený efekt vypnutí pleti*V případě zájmu následuje relaxující NeoMassage, která pomáhá odvést toxické látky z pleti, pomáhá funkci metabolismu pleti a má omlazující a regenerační účinky.
  4. Poslední fází ošetření je ultrazvukové zapravení výživového séra, vitamínů a kyseliny hyaluronové a dalších látek posilujících pleť, které způsobují trvalý efekt ošetření. Séra jsou speciálně uzpůsobená každému klientovi na míru pro rejuvenační, omlazovací, bělící, hojící, protizánětlivý či hydratační efekt.

Objednat se můžete na telefonním čísle: + 420 731 800 441, Laténská 1, Praha 5, Jinonice.