O Nás

Bioar Health & Beauty je Institut komplexní péče v Praze a Karlových Varech.

Naše filosofie komplexního přístupu v sobě zahrnuje péči o Vaše zdraví i krásu.

Naší specializací je jedinečná kombinace oblastí Health, Psychology a Beauty a to včetně programů Preventivní péče a či Anti-Aging. Již 25 let své služby zdokonalujeme a přizpůsobujeme přáním zákazníků a máme za sebou více než 20 let praxe v coachingu.

Naši zákazníci se mohou spolehnout na tým opravdových odborníků v oboru holisticke medicíny a beauty v čele s MUDr. Lvem Gorškovem, MUDr. Elenou Muchovou a Ing. Jitkou Jarešovou. Obor Beauty zastřešuje zkušený a certifikovaný kosmetolog Daniela Goršková.

V našem porfoliu máme diagnostické a ozdravovací vybavení, které nám umožňuje například detekovat přítomnost mikroorganismů a následně je eliminovat, dále určit alergeny, nastavovat optimální stravovací plán, detoxikovat a zjišťovat příčinu vzniklého problému v organismu nebo i přímo na pleti. Naší specializací v kosmetologii je jedinečná kombinace přístrojových neinvazivních ošetření s manuálním ošetření léčebnou kosmetikou. Naše portfolio přístrojové kosmetologie zahrnuje i jedinečné zařízení FACE Care 4v1.

Léčebná kosmeceutika iS Clinical je výbornou volbou, která si ponechává v sobě to nejlepší z kosmetické péče i farmakologické léčby – klinické studie ke všem přípravkům, použití ryze čistých složek a přírodních surovin. Ve svém portfolio dokonce zahrnuje speciální řadu pro pacienty s onkologií. Vynikajících výsledků dosahujeme při léčbě aknépigmentace pleti, při použití speciálních anti-aging programů a rituálů.

Nabízíme přístrojová neinvazivní ošetření pro hubnutí a redukci celulitidy. V našem centru také rádi uvítáme i muže, kteří se stále více stávají našimi stálými klienty.

Naše služby pravidelně využívá i řada celebrit v čele s miss Leou Šteflíčkovou.

Pochlubit se můžeme také našimi zahraničními klienty a partnery, a také úzkou spoluprácí s výrobci a majiteli zařízení s unikátním know-how, díky kterým můžeme jako první v republice nabízet nejmodernější ošetření v té nejvyšší kvalitě.

U nás se můžete těšit na osobní přístup, přátelský kolektiv a zákroky přizpůsobené Vašim individuálním potřebám. U nás se budete cítit jako doma.

REFERENCE

Co o nás říkají naši klienti

Klinika Bioar Health & Beauty je velmi krásné, čisté místo, kde jsem se cítila příjemně, personál s profesionálním přístupem hodnotím také velmi kladně. Vřele doporučuji

Kateřina Dušková
Kateřina Dušková

Trpím migrénou více než 20 let. Už po prvním týdnu docházení do Bioar Centra jsem cítil výrazné zlepšení, o několik týdnů později mě už migrény netrápily.

Said Al Hajry
Said Al Hajry

Kvůli práci nemám moc času a je pro mě velikou výhodou, že mi na jednom místě zajistí péči o zdraví i kosmetiku.
Jsem velice spokojená.

Lea Šteflíčková
Lea Šteflíčková
Rezervace

Rezervujte si termín!

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat!

    Institut komplexní péče, Laténská 1, Praha 5, Česká republika
    Email: bioar@volny.cz Telephone: +420 731 800 441