Prodigy Peel Pro (P3) System

Inovavativní systém od společnosti iS Clinical je v oblibě po celému světu díky velmi rychlým výsledkům. Doba reabilitace po peelingu je vždy individuální a závisí i na následné péči. V průměru trvá úplné zotavení po proceduře 7 dnů.

Systém PRODIGY PEEL SYSTEMS je sada s vylepšeným složením kyseliny kapryl-salicylové. Zvláštností peelingu je komplexní přístup, kdy dochází k působení celého vzorce, nikoliv pouze jedné složky. Právě pomoci tohoto peelingu můžete obnovit pokožku, vyhladit vrásky a relief, zúžit póry, zbavit se jizev a akné.

Jak funguje systém iS Clinical Prodigy Peel Pro:

 1. Etapa – Aplikace Prodigy Prep pro přípravu pokožky na intenzivní proceduru. Přípravek snižuje hladinu pH a rozpouští tukovou vrstvu pokožky.
 2. Etapa – zaměřena na hluboké vrstvy epidermis: naneseme střední odlupovací Prodigy Peel Pro, který obsahuje kyseliny ve vysokých koncentracích.
 3. Etapa – použití busteru s retinolem, hexylresorcínem a kyselinou kapryloyl-salicylovou, což zvyšuje účinek chemického peelingu a umožňuje Vám po zákroku dosáhnout výraznějšího výsledku.

  Výsledkem procedury je obnovená a zdravá pokožka se zřejmým liftingem, zúženými póry a zesvětlenou pigmentací.
  Po zákroku Prodigy Peel Pro (P3) získáte obnovený vzhled a omlazenou pokožku, ve které se budete cítit skvěle!

Díky inovačnímu vzorci tento střední peeling:

 • zmírňuje viditelnost povrchových a hlubokých vrásek,
 • obnovuje a posiluje pokožku,
 • vyrovnává texturu,
 • aktivně bojuje s akné různého stupně a hyperpigmentací.

DÉLKA: 35-45 MINUT

Objednat se můžete na telefonním čísle: + 420 731 800 441, Laténská 1, Praha 5, Jinonice.