OxyGeneo

GeneО+ lze považovat za skvost izraelského kosmetického průmyslu. Přístroj spojuje tři nejnovější a nejaktuálnější technologie: karboxyterapii, radiofrekvenční lifting a ultrazvuk.

Díky přístrojovým procedurám prováděným přístrojem GeneO+ lze pokožku vyčistit do hloubky, aplikovat do podkožních vrstev unikátní složky a okysličit kůži.

Jedná se o bezinjekční procedury, které jsou mimořádně účinné. Navíc nevyžadují žádné období hojení.

K výhodám kosmetického přístroje OxyGeneo patří:

 • Delikátní a efektivní ošetření kůže;
 • Okamžitý účinek bez nutnosti absolvovat období hojení;
 • Efektivní vypínání a zesvětlení kůže;
 • Unikátní složení napomáhá absorpci výživných prvků;
 • Náprava stop po stresu, únavě a nespavosti.

Základem technologie OxyGeneo je efekt Bora, který byl objeven na začátku 20. století. Zvýšená koncentrace CO2 umožňuje urychlit proces výměny kyslíku ve tkáních. Výše uvedené se nazývá karboxyterapie.

Během této procedury dochází k aktivování všech hlavních funkcí tohoto zázraku izraelské kosmetologie a daří se dosáhnout účinku „3 v 1“: exfoliace (vyčištění kůže do hloubky), nasycení buněk kyslíkem a lepšího vstřebávání kosmetických prostředků.

Doba trvání: 45 – 60 min

K základním krokům procedury patří:

 1. EXFOLIACE
  OxyGeneo™ exfoliací vrchní vrstvy pokožky odstraňuje odumřelé buňky, vyhlazuje a obnovuje pleť a připravuje ji na příjem aktivních látek. OxyGeneo™ je bezpečný pro všechny odstíny pleti a může pečovat i o citlivou pokožku bez podráždění.

 1. INFUZE
  Pomocí CapsuGen aktivační kapsle OxyGeneo™ čistí pleť, a současně vpravuje do pleti aktivní složky oxy-séra. U nás si můžete vybrat až mezi 5 druhy kapslí.

 1. OKYSLIČENÍ
  OxyGeneo™ produkuje CO2 mikrobubliny CO2, které ve vysoké koncentraci pronikají pletí a vytváří fyziologickou reakci, tzv. Bohrův efekt: přednostní zásobení okysličenou krví, zvýšení kapilárního průtoku a zrychlení metabolismus pleti.