BALANCE OxyPods

Zajišťuje hloubkové vyčištění, rovnováhu mastné pleti a zlepšení textury, eliminuje nežádoucí lesk pleti.

Hlavní ingredience:
Bambusové uhlí. Pochází z kousků bambusových rostlin, sklizených po nejméně pěti letech a vypálené v pecích při teplotách 800 – 1200 ° C. Tato významná detoxikační složka absorbuje toxiny, nečistoty a další škodlivé látky z pokožky a zanechává ji silnější a zdravější. Dokáže absorbovat i mastné látky, je proto i vynikající složkou pro ošetření mastné a vůči akné náchylné pleti.

REVIVE OxyPods

Zajišťuje oživení unavené pleti, redukuje vrásky a linky, zlepšení textury a vyhlazení pleti, refresh a rejuvenace.

Hlavní ingredience:
Výtažek z červených řas. Obsahuje velké množství antioxidantů, sulfátovaných polysacharidů (karagenan), peptidů, karotenoidů a mastných kyselin. Nabízí výjimečné terapeutické účinky pro pokožku, včetně výživných a detoxikačních schopností. Výzkum ukázal, že vysoce antioxidační látky v „Red Mycosporine Algae“ chrání před předčasným stárnutím kůže.

ILLUMINATE OxyPods

Zajišťuje sjednocení nerovnoměrného tónu pleti, zlepšení pigmentace, zlepšení textury a vyhlazení pleti, naprostá záruka mladistvého vzhledu pleti.

Hlavní ingredience:
Kyselina kojová – látka, která se extrahuje z různých druhů hub, zejména z kmenu Aspergillus. Vyrovnává tóny pleti a potlačuje tmavé skvrny a je významným antioxidantem, který eliminuje volné radikály.

NeoRevive

NeoRevive™ sérum zcela nově definuje ošetření pleti. NeoRevive™ sérum jemně hojí a regeneruje pleť pomocí účinných látek, kde jsou optimálně absorbovány pokožkou.

Hlavní ingredience:
Kyselina hyaluronová – přirozeně produkována v lidském těle, je odpovědná za zadržování tekutin a kožní hydrataci. Při stárnutí se schopnost lidského těla k výrobě kyseliny hyaluronové snižuje. To má za následek tenkou, suchou a vrásčitou pleť. Peptidy – malé proteinové fragmenty, které posilují schopnost pokožky zadržovat tekutiny. V kombinaci s kyselinou hyaluronovou je zajištěn synergický efekt dermální obnovy, čímž se redukují vrásky.

NeoBright

NeoBright™ sérum je průlomové řešení, které přináší bezkonkurenční zesvětlení pleti a bělení pigmentací. NeoBright™ sérum vpravuje účinné látky hluboko do pokožky, kde jsou dokonale vstřebávány.

Hlavní ingredience:
Kyselina azaleová – známá účinná látka, která se používá k léčbě kožních hyperpigmentací. Snižuje aktivitu buněk produkujících pigment. Kyselina kojová – přirozeně se vyskytující látka produkovaná houbami, která inhibuje tvorbu melaninu. V kombinaci s kyselinou azelaovou dochází k synergickému zesvětlení a bělícímu účinku. Derivát vitaminu A – je klinicky prokázáno, že Retinol zvyšuje produkci kolagenu a obnovu kožních buněk. Je také známý jako jedna z nejlepších látek proti stárnutí.