Profesionální expresní koordinátor zdraví

SENSITIV IMAGO™ KOMPLEX – Profesionální expresní koordinátor zdraví

Existuje názor že když Vám praktik řekne “dokážu cokoliv”, tak to v podstatě znamená že nedokáže nic.

Tento názor má své opodstatnění, protože gynekolog nemůže být dobrým specialistou traumatologie a chirurg zase nemůže být kompetentním specialistou infekčních onemocnění nebo psychologem. To je důvodem, proč potřebujeme obrovské multifunkční kliniky se spoustou specializovaných oddělení.

Přesto se můžete dostat do kliniky buďto díky akutnímu problému, nebo oficiálně na doporučení jiného specializovaného lékaře, ke kterému jste se předtím už dostali na doporučení terapeuta.

To je ovšem složitý mechanismus, který vyžaduje čas, peníze, energii, trpělivost a překvapivě to také vyžaduje dostatek znalostí, abyste pochopili co děláte, spíše než slepě poslouchat příkazy ostatních.

Tak co by měl tedy obyčejný člověk dělat, když nechce a nemá na to trávit dny, týdny a někdy i měsíce, aby se dostal ke správnému specialistovi. Je to přeci o drahocenném čase, který je tak potřebný pro včasnou diagnózu a okamžitou léčbu.

Může se zdát, že zdravotnictví přišlo s řešením tohoto problému – vzdělávání praktických lékařů. Praktický lékař by měl mít všechny potřebné znalosti základů medicíny. On se stará o celou rodinu, zná děti, rodiče i prarodiče a zná jejich styl života a jejich zvyky. Praktický lékař je základním koordinátorem a manažerem. On chápe tento složitý mechanismus klinik, nemocnic, rehabilitačních center a samozřejmě Vás může dostat k tomu správnému odbornému specialistovi mnohem rychleji.

Ale! Zaprvé, ne všechny země mají takové specialisty a ne všechny jsou dobře vybavené. Mít svého soukromého praktického lékaře je velmi drahé, a ten který je v klinice či nemocnici přítomen má obvykle čas limitovaný pojišťovnou, což pak limituje kvalitu práce… a i když máte kvalifikovaného soukromého lékaře, který Vám dokáže se vším poradit, tak to pořád zabere čas, který se tímto ztratí.

A to je okamžik, kdy může pomoci právě SENSITIV IMAGO™ DIAGNOSTICKÝ KOMPLEX.

Propojuje nejnovější technologie pokroku v holistické medicíně s obrovskou databází znalostí a možností pro rychlé a vysoce účinné posouzení stavu lidského organismu. Data pro jejichž shromáždění bylo dříve potřeba mnoho dnů a týdnů, a bylo potřeba navštívit několik různých lékařů a laboratoří, jsou nyní dostupná během 30-45 minutové prohlídky. Diagnostický komplex umožňuje operátorovi (lékaři či terapeutovi) určit během krátké doby vhodný směr postupu a poslat klienta včas k odpovídajícímu specialistovi. Komplex je také určen i pro holistickou prevenci. Dokáže ukázat vývojové stádium problému, čímž Vám poskytne čas potřebný k výběru vhodné metody, tak aby byla dostatečně efektivní a šetrná pro organismus.

SENSITIV IMAGO™ DIAGNOSTICKÝ KOMPLEX umožňuje odhalit nejen patologii centrální nervové soustavy, ale také té vegetativní. Dokáže identifikovat vhodné a nevhodné potraviny, alergeny a mikrobiologii, psychologický stres a hlavně najít příčinu problému. Mnoho pacientů se vrací z nemocnic s „nálepkou“ psychosomatické obtíže, které lékaři již dále neřeší a přitom důvodem je často jen neodhalená příčina problému. Jiný úhel pohledu můžete vyzkoušet v našem centru Bioar.