Profesionální expresní koordinátor zdraví

SENSITIV IMAGO™ KOMPLEX – Profesionální expresní koordinátor zdraví

Existuje úhel pohledu že když vám praktik řekne “dokážu cokoliv”, tak to v podstatě znamená že nedokáže nic.

Tento názor má sve opodstatnění, protože gynekolog nemůže být dobrým specialistou traumatologie a chirurg zase nemůže být kompetentním specialistou infekčních onemocnění nebo psychologem. To je důvod proč potřebujeme obrovské multifunkční kliniky se spoustou specializovaných oddělení

Přesto se můžete dostat do kliniky buďto díky akutnímu problému, nebo oficiálně na příkaz jiného specializovaného doktora, ke kterému jste se předtím už dostal na příkaz terapeuta.

To je ovšem složitý mechanismus, který vyžaduje čas, peníze, energii, trpělivost a překvapivě to také vyžaduje nějaké znalosti, abyste pochopili co děláte spíše než slepě poslouchat příkazy ostatních.

Tak co by měl tedy obyčejný člověk dělat, když nechce a nemá na to trávit dny, týdny a někdy i měsíce aby se dostal ke správnému specialistovi. Je to přeci o drahocenném čase, který je tak potřebný pro včasnou diagnózu a okamžitou léčbu.

Může se zdát, že zdravotnictví přišlo s řešením tohoto problému, tím by mělo být vzdělávání praktických lékařů. Praktický lékař je základní praktik. Ten by měl mít všechny potřebné znalosti základů medicíny. On se stará o celou rodinu, zná děti, rodiče i prarodiče a zná jejich styl života a jejich zvyky. Praktický lékař je základním koordinátorem a manažerem. On chápe tento složitý mechanismus klinik, nemocnic, rehabilitačních center a samozřejmě vás může dostat k tomu správnému odbornému specialistovi mnohem rychleji.

Ale! Zaprvé, ne všechny země mají takovéto specialisty a ne všechny jsou dobře vybavené. Mít svého soukromého praktického lékaře je velmi drahé a ten který je v klinice má čas limitovaný pojištěním, které pak omezuje úroveň práce… a ikdyž máte kvalifikovaného soukromého lékaře který vám dokáže se vším poradit, tak to pořád zabere čas který se tímto ztratí.

To je okamžik kdy může pomoci právě SENSITIV IMAGO™ DIAGNOSTICKÝ KOMPLEX.

Kombinuje poslední technologie pokroku v holistické medicíně s obrovskou databází znalostí možností pro rychlé vysoce účinné posouzení stavu lidského organismu. Data pro jejichž shromáždění bylo třeba dnů a týdnů a potřeba navštívit mnoho doktorů a laboratoří, jsou nyní dostupná během 30-45 minutové prohlídky. Diagnostický komplex umožnuje operátorovi (doktorovi či terapeutovi) určit směr postupu během krátké doby a poslat včas člověka k odpovídajícímu specialistovi. Komplex je také určen jakožto nástroj pro holistickou prevenci. Dokáže ukázat vývojové stádium problému, takže máte čas na to vybrat způsob léčby který není radikální či agresivní pro organismus.

SENSITIV IMAGO™ DIAGNOSTICKÝ KOMPLEX umožňuje odhalit nejen patologii centrální nervové soustavy ale také té vegetativní. Tisíce pacientů probíhají koridory klinik a nemocnic se stížnostmi na to, že se cítí být nemocní a doktoři to považují za emoční nerovnováhu, protože sami nedokážou odhalit příčinu problému. Komplex rovněž dokáže určit dopad geopatogenních zón a elektřiny na tělo, identifikovat vhodné a nevhodné potraviny, alergeny a mikrobiologii, psychologický stres a hlavně najít příčinu problému a to vše si za velmi krátkou dobu můžete vyzkoušet v našem centru Bioar.