TriPollar radiofrekvence

Technologie TriPollar spočívá v přeměně vysokofrekvenčního proudu v tepelnou energii, která proniká vrstvami pokožky, zahřívá její tkáně a tím dochází k uvolňování velkého množství energie. Lokální zahřívání v povrchových i hlubokých vrstvách kůže způsobuje cílené vyvolání kontrolovaného zánětu, který nastartuje přirozenou obnovu tkání prostřednictvím tvorby nových kolagenových (zajišťují pevnost) a elastinových (zajišťují pružnost) vláken.

Soustředěná a cíleně zaměřená energie umožňuje účinnější působení a viditelné výsledky již po prvním ošetření. Ošetření TriPollar radiofrekvencí je možné provádět kdykoliv během roku a je zcela bezpečné pro všechny fototypy pleti. Výsledkem je pevnější pleť s redukovanými vráskami a linkami.

  • Zlepšení struktury a vypnutí kůže
  • Rychlé ošetření s výrazným efektem
  • Bezbolestná a relaxační metoda omlazení
  • Viditelné výsledky již po prvním ošetření
  • Lze dosáhnout trvalých výsledků
  • Možné podstoupit kdykoliv během roku
  • Vhodné pro všechny fototypy

Ošetření očního okolí trvá maximálně 30 minut. Na pokožku nejprve aplikujeme vodivé médium, které umožňuje radiofrekvenčním vlnám proniknout do hlubokých

vrstev pokožky a rovněž díky němu může hlavice přístroje pohodlně klouzat po kůži.

Poté provádíme tahy hlavicí přístroje tak, aby se dané místo prohřálo na požadovanou teplotu, při které dochází k regeneraci kolagenu a elastinu. Již po první aplikaci je dobře viditelné zlepšení a omlazení pokožky v ošetřené partii. Radiofrekvenci Tripollar aplikujeme také jako součást metody OxyGeneo, která poskytuje vynikající okysličení a výživu pokožky. Díky kombinaci ošetření dochází k ještě výraznější regeneraci a obnově kolagenu a elastinu a prokazatelnému zlepšení textury pleti.